Forum High5Lab

Stworzony dla twórców i słuchaczy

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-08-06 18:47:41

Skalpel
HighFiveTeam
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 74
WWW
Windows 7Firefox 47.0

Wywiad z 7 członkiem High5Laboratory -BMP

Kolejny Producent w naszym Teamie .Poznajcie BMP.Zapraszamy do sprawdzenia remixu w jego wykonaniu "Flint-Przeszedłem drogę ft. Hades" oraz do wywiadu który znajduję się niżej. Pozdro !

1. Siema, Skąd jesteś? Opisz Swoją miejscowość.
No witam! Jestem z Gniezna, pierwsza stolica wiadomo. Z miasta banków, kościołów i bezsensownych rond. Możesz tu przyjechać i wejść se na wieżę katedry lub pójść do muzeum. Ty możesz, bo ja preferuję raczej bojo do kosza i cień parków latem. Mamy klub Loko w którym występują artyści robiący rap, a czasami artyści którym się wydaje, że robią rap. Po upadku klubu żużlowego sportowo nie istniejemy.
2.Skąd wzięła się zajawka na tworzenie?
Słuchałem rapów, dowiadywałem się coraz więcej o tej muzyce i zainteresowała mnie produkcja bitów. Pewnego dnia odpalając Gang Starr pomyślałem że w sumie można spróbować. Wyszło ohydnie, ale jarałem się jak dziecko które pierwszy raz kręci bączkiem. Normalnie.
3. Szukasz weny Czy może czekasz na grom z nieba ?
Jak to nawijał jeden taki laik "nie czuję syntezatora czuję kurwa cięty sampel". Potrafię docenić bity elektroniczne, ale one nie sprawiają, że bujam się jak Bolec w chłopaki nie płaczą. Za to Preemo sprawia że to robię. Dlatego sam tworzę to co lubię czyli tnę te stare utwory co przynajmniej w moim przypadku wyklucza jakikolwiek grom z nieba. Mam sampel, wrzucam go w fl`a słucham kilka razy i zazwyczaj już wiem co z nim zrobię. Potem dogrywam bas i ewentualnie jakiś syntezator. Odbiegając od tematu najwięcej czasu zajmuję mi chyba robienie bębnów, etap który wiele osób pomija korzystając z gotowych paczek, a ja wam mówię: Róbcie własne bębniory! To naprawdę fajna sprawa jak zrobisz własną perkę i jesteś z niej zadowolony. Satysfakcja max jak stworzysz bit od a do z.
4. Po za rapem masz jakieś inne zainteresowania? Jeśli tak, to jakie?
Czasem zarywamy z ziomkiem noce na streamach NBA, praktycznie co weekend rzucamy do kosza. Lubię przeczytać ciekawą książkę jak mam czas i chęci. Od czasu do czasu obejrzę dobry film. Kiedyś interesowałem się gałą i żużlem więc jakieś pojęcie i o tym mam. Może nie jest też jakimś wielkim zainteresowaniem, ale lubię nieodległą historię tak XX wiek.
5.Ile lat miałeś kiedy zacząłeś tworzyć?
Pierwszy bit zrobiłem w dniu w którym miałem kolędę, wiecie ksiądz przychodzi pokropić xD Było to w styczniu chyba nieco ponad 2 lata temu, czyli miałem 16 lat. Jakoś rok później założyłem soundclouda i co jakiś czas tam sobie wrzucam coś od siebie.
6. Jak widzisz swoją dalsza karierę?
Walizki z forsą i drogie alkohole. Proste chyba nie?
7. Zdradzisz nam Czy masz w planach jakiś projekt? Może jakiś Mixtape? Jakaś współpraca?
Aktualnie pracuję nad albumem producent/MC z Kendrickiem Lamarem. Projekt jest już w fazie mixu więc niedługo będziecie mogli zobaczyć co tam dla was przygotowaliśmy z moim przyjacielem z Cali. No, a tak poza tym to szykujemy z takimi dwoma zawodnikami bombę więc uważajcie

https://www.youtube.com/watch?v=l9hfS19Bdec


"Twoi idole za jakiś czas będą pytali się czy może kupie im bułkę
ja wtedy zrobię dokładnie to samo co teraz rzucę im dwójkę "

Offline

#2 2016-08-06 19:15:31

Kseo
HighFiveTeam
Skąd: Łódź
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 199
WWW
WindowsChrome 52.0.2743.82

Odp: Wywiad z 7 członkiem High5Laboratory -BMP

Miodzio wywiadzik!
Czekam na tę bombę ahmed xD


"Ze mną nie ma nic łatwo, chyba że łatwo przegrać"
Sprawdź to!
https://www.youtube.com/channel/UCAsgyF … niPYG1K6sw
https://www.facebook.com/KseoTrzyM/

Offline

#3 2016-08-06 19:31:12

Duuch
HighFiveTeam
Skąd: Kłodzko
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 115
WWW
Windows 7Chrome 51.0.2704.103

Odp: Wywiad z 7 członkiem High5Laboratory -BMP

Dobry wywiad BMP  ; d

Offline

#4 2016-08-09 11:10:04

Loobin
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-03
Liczba postów: 25
Windows XPFirefox 47.0

Odp: Wywiad z 7 członkiem High5Laboratory -BMP

No dobry wywiadzik [sred]) Fajnie, że wolisz klasyczne brzmienie i cięty sampel bo w sumie coraz mniej ludzi wie co to prawdziwy hip hop i trzeba im o tym przypominać [sred]) A remix "Przeszedłem drogę" kozacki, pozdro!

Offline

#5 2016-08-09 11:37:00

ByMyPy
Król królów, chuj w ulu
Skąd: Gniezno
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 79
AndroidChrome 50.0.2661.89

Odp: Wywiad z 7 członkiem High5Laboratory -BMP

Wiadomo, że olckul proste. Dzięki!


HURE KARANGA

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
polskiserwerdriftingu - bestlife-rp - testoweforum - easykill - polskajuniors