Forum High5Lab

Stworzony dla twórców i słuchaczy

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-07-30 19:41:10

Kseo
HighFiveTeam
Skąd: Łódź
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 199
WWW
WindowsChrome 52.0.2743.82

Wywiad z 6 członkiem High5Laboratory - Onyś JRS

Po raperach czas na producentów w naszej drużynie! Poznajcie Onysa!

1.Siema, Skąd jesteś? Opisz Swoją miejscowość.
Elo. Mieszkam w Twardogórze. Hmmm nikomu to zapewne nic nie mówi. Miasteczko położone około 45 km od Wrocławia. Bardzo urokliwe ale i specyficzne miejsce o którym śmiało mogę powiedzieć, że rządzi się swoimi prawami. Właściwie to nie ma o czym mówić...
2.Skąd wzięła się zajawka na tworzenie?
Wiesz co... Moja zajawka to efekt wieloletnich obserwacji otoczenia. Gdy byłem "łepkiem" moje rodzeństwo i kuzynostwo świetnie bawiło się korzystając z programu, MUSIC 2000 który został wydany wówczas na konsolę playstation 1. A ja patrzyłem na to gdzieś z boku niby nieświadomie. To były pierwsze "szczepionki" music makerowe w młody 8-mio lub 10-cio letni wtedy organizm Onysia. Od tamtej pory te "szczepionki" chyba mutowały się gdzieś w środku a teraz zaczynają wychodzić. To tyle w kwestii pisania MUZYKI. Muzyki ponieważ staram się wybiegać również poza pisanie beatów. Czasami potrzebuję hardstyle-owej odskoczni lub zamykam się i trenuję tworząc dziwne rzeczy a efektem tego jest np. SE EE ET czy DANGER ale nie wstydzę się tego. Co do zwrotek to uważam że dopiero raczkuję ale zaszczepił mnie bez wątpienia mój przyjaciel Siwek CJC. Za to w tym miejscu chcę mu podziękować. Bycie przy nim... czy może z nim, przez kilkanaście lat gdy tworzył i obserwacja tego, jakie mentalne profity względem samego siebie z tego czerpie, co osiąga, ile jest gotów przez to stracić, pokazało mi , że to pozwala otworzyć się przed innymi, a sobie hmm... samego siebie uświadomić.
3. Szukasz weny Czy może czekasz na grom z nieba ?
Nie szukam weny. Jeśli już to inspiracji. Wena w jednym momencie jest w następnym nie. A inspiracja potrafi przyjść np. razem z ziomkiem który wpadł na chwilę wracając z pracy o czym ostatnio się przekonałem. Dał mi inspirację potem przyszła wena i tak powstał beat pt. "Ego". A grom? Owszem. Moja pierwsza zwrotka którą została napisana pod wpływem pewnego instrumentala... i to był impuls. Ale takim impulsem może być cokolwiek. Ważne by te impulsy wychwycić. Nie potrafię polecieć na free ani napisać zwrotki na zamówienie. Z muzyką jest podobnie.
4. Po za rapem masz jakieś inne zainteresowania? Jeśli tak, to jakie?
Poza rapem. Jasne. Jak powiedziałem wcześniej. MUZYKA. Ale odbijmy od tematu.
Mam kota na punkcie kotów, to niezwykłe stworzenia, trochę rysuję, ale moją pasją jest motoryzacja.Nie korzystam z usług mechaników wszystko raczej naprawiam sam i nic nie relaksuje mnie tak jak po joincie wsiąść za kółko włączyć dobrą muzykę (nigdzie tak nie brzmi jak w aucie) zintegrować się z samochodem i na pełnym chillu udać się na spacer autem. Powolutku spokojnie bez pośpiechu przed siebie, a nad głową tylko dach... Taki bękart kierownicy.
5.Ile lat miałeś kiedy zacząłeś tworzyć?
Mam 26 i dopiero zaczynam. Dobra uznajmy że miałem 25 ale i tak dopiero zaczynam.
6. Jak widzisz swoją dalsza karierę?
Nie widzę. Nie robię tego pod tym kątem. A jeśli mam ją w ogóle zobaczyć to tylko wspólnie z High5.
7. Zdradzisz nam Czy masz w planach jakiś projekt? Może jakiś Mixtape? Jakaś współpraca ?
Tak. Razem z Gravem chcemy uskutecznić lokalny dolnośląski projekt, który niebawem rusza. Chciałbym też nawiązać z nim dalszą współpracę w przyszłości ponieważ jest moim takim trochę Mentorem w tej chwili i jako jeden z nielicznych daje mi kopa do działania, mówi: "Dobrze! Rób to!" albo "Nie tędy droga" i potrafi też wysłuchać tego co ja mam do powiedzenia (zaznaczam wysłuchać a nie usłyszeć).Ogólnie myślę że się dogadujemy. Ponadto noszę się po cichutku z zamiarem napisania pierwszej kolekcji beatów takiej zebranej w album, ale na razie ciiiiiiiiii....
W takim razie dzięki za wywiad, Onys!
Również dzięki!


"Ze mną nie ma nic łatwo, chyba że łatwo przegrać"
Sprawdź to!
https://www.youtube.com/channel/UCAsgyF … niPYG1K6sw
https://www.facebook.com/KseoTrzyM/

Offline

#2 2016-07-30 20:59:26

Duuch
HighFiveTeam
Skąd: Kłodzko
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 115
WWW
Windows 7Chrome 51.0.2704.103

Odp: Wywiad z 6 członkiem High5Laboratory - Onyś JRS

Woo stary kozacki wywiad ; d Rozgadałeś się  .Dobrze się to czytało z uśmiechem na ryju.Dzięki za miłe słowa o mnie ziom.Zrobimy projekt i ten na Dolny Sląsk i jakiś wspólny chciałem z tobą pogadać o tym na tripie ale wiadomo nie było jak teraz mi wyleciało z głowy przez to że ciągle mało czasu i coś trzeba robić ale dam ci znać co wymyśliłem.Czekam na jakieś rapsy też od Ciebie .

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
oazapiatkowo - bedeciecalowal - youfantasylife - lcmcforum - pulawymos