Forum High5Lab

Stworzony dla twórców i słuchaczy

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-07-21 00:03:20

ONYŚ JRS
Użytkownik
Skąd: Hardmountain City DOLNOŚLĄSKIE
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 26
WWW
WindowsChrome 51.0.2704.106

OnyśJRS ch..j nie beatmaker :)

SIEelo! Z tej strony Onyś. Podobno prowadzę ten dział, ale nawet jeżeli to i tak nic tu po mnie bez 4retesa, DonGitary Gringo i ByMyPy.
Podbno robię też beaty tzn produkuje je... nie wiem, nie znam się na tym  [dblpt]D  Ale jeżeli chcecie mnie sprawdzić i posłuchać moich produkcji to znajdziecie je tutaj [dblpt]dol[dblpt]
https://soundcloud.com/user-186865304
Będę również starał się umieszczać je w miarę na bieżąco na forum
Chętnie też podzielę się z wami swoją wiedzą i w miarę swoich możliwości postaram się pomóc. Gdyby ktoś miał jakieś pytania kierujcie je na PW.  HI5!

                                                                                                                                                                                                       
                                                                                                                                                                                                       ONYŚ JRS
                                                                                                                                                                                                      High5Label


"Daję Ci prosto z podziemia, tutaj słów w chuj przemiał. SIEMA!"

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
silawyzszasojusz - fantasygaming - misterbombastik - pawlowice - nowy-kucelgrad