Forum High5Lab

Stworzony dla twórców i słuchaczy

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-07-20 19:27:37

High5
HighFiveTeam
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 6
Windows 7Firefox 47.0

Wywiad z 3 Członkiem High5Laboratory-Skalpel

https://www.youtube.com/watch?v=HwqWyc73IOo
Dziś przedstawiamy trzeciego Artystę z Nowego Kanału " High5Label" Jest Nim Skalpel. . Dla bliższego poznania tego pana przygotowaliśmy wywiad .

1.A więc Skalpel, skąd jesteś ? Opisz Swoją miejscowość.
Zamieszkuje Nakło(Kujawko Pomorskie) i mieszkam tutaj od czasu swojego urodzenia. A co do opisu miasta trochę ciężko mi się wypowiedzieć z takiej przyczyny iż uczę i spędzam większość swojego czasu w Bydgoszczy a Nakło ostatnio służy mi zaledwie do nocowania.

2.Skąd wzięła się zajawka na tworzenie ?
Od chyba 8 roku życia słuchałem z wielkim podziwem kawałków Peji i tak w tym gatunku siedzę 10 lat . A co do wpadnięcie na pomysł na nagrywanie pojawiło się pierw coś takiego jak projekt BSGang lecz druga osoba się odłączyła i tak o to zacząłem robić solowe kawałki i trafiłem do tego miejsca gdzie jestem a mianowicie Labelu High5 w którym będę mógł podnosić swoje umiejętności bo na pewno wiele mi brakuje by być dobrym raperem patrząc chociażby na to że mój staż w rapie to zaledwie lekko ponad pół roku . Ale myślę że dam radę wnosić to na wyższe poziomy ponieważ mam dużo czasu ( wiek 18 lat)

3. Szukasz weny Czy może czekasz na grom z nieba ?
Raczej wybrał bym tą drugą opcje . Czasami po prostu jest ten dzień gdy od rana czujesz że masz ochotę napisać jakiś kawałek . Lecz są takie momenty w życiu które same wywierają na nas przypływ weny . Ale ostatnimi czasy mam tak że gdy słyszę beat który dostane od jakiejś „dobrej mordy” tak jak ostatnio miałem z Onysem to aż sam instrumental prosi się o napisanie czegoś.

4. Po za rapem masz jakieś inne zainteresowania jeśli tak to jakie ?
Oczywiście że tak prowadzę zdrowy tryb życia i w miarę możliwości staram się trenować codziennie co zazwyczaj mi wychodzi . Ale oprócz własnej aktywności jestem kibicem sportowym w dużym zakresie materii ale nie będę zamęczał bo nie o to tu chodzi.
5.Ile Lat miałeś Kiedy zacząłeś tworzyć ?
Lekko ponad pół roku temu a więc 17 i myślę że to w miarę dobry wiek na rozpoczęcie nagrywek.
6. Jak widzisz swoja Dalsza Karierę ?
Nie traktuje tego jako karierę tylko jako dobrą zabawę która daję upust emocją i tego co w danym momencie czuje.  A to czy coś z tego będzie jeśli chodzi o publikę i hype to już sprawa drugorzędna  na razie skupiam się na tym żeby kawałki były co raz lepsze i mam nadzieje że to będzie słychać.
7. Zdradzisz nam Czy masz w planach jakiś projekt? Może jakiś Mixtape? Jakaś współpraca ?
Mam nadzieję że wyjdzie grupowy Mixtape o którym nie chce na razie za dużo mówić bo nie jest jeszcze nic na dobrą sprawę ugadane . A co do solowych materiałów planuje zrobić coś większego ale nie wiem jeszcze czy zostanę przy opcji epki z 8 trackami czy może też posunę to krok dalej i dam płytkę która będzie miała minimum 12 tracków. Na razie jestem na etapie kompletowania odpowiednich beatów na których chce oprzeć ten projekt. Zanim wszystko się pojawi minie na pewno dużo czasu bo chce żeby wszystko było na najlepszym poziomie na jaki stać mnie na ten moment
Dziękujemy bardzo za dotrwanie do końca mam nadzieje że kawałek jak i wywiad który przygotował nasz człowiek Szczery wam się spodobał i niebawem możecie oczekiwać kolejnego członka naszej ekipy .
Zapraszamy na naszego FP-
https://www.facebook.com/High5Label/

High5 !

Offline

#2 2016-07-21 19:26:31

Kseo
HighFiveTeam
Skąd: Łódź
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 199
WWW
Windows 7Firefox 47.0

Odp: Wywiad z 3 Członkiem High5Laboratory-Skalpel

Dobry wywiad ziom, ale jak to nic nie jest ugadane? xD
Wiemy co pisać i mamy bit, w zasadzie to wszystko czego potrzebujemy [dblpt]P


"Ze mną nie ma nic łatwo, chyba że łatwo przegrać"
Sprawdź to!
https://www.youtube.com/channel/UCAsgyF … niPYG1K6sw
https://www.facebook.com/KseoTrzyM/

Offline

#3 2016-07-22 08:03:26

Szczery
Użytkownik
Skąd: RP-Rapowa Polska
Dołączył: 2016-07-19
Liczba postów: 99
AndroidSafari 534.30

Odp: Wywiad z 3 Członkiem High5Laboratory-Skalpel

Wywiad Git, ciekawe wypowiedzi. Powtorzymy to Live hehe


" Jak coś czego raczej opisać nieda się słowami.
Spróbować nie zaszkodzi, z tego jesteśmy znani."

Offline

#4 2016-07-22 09:56:48

Skalpel
HighFiveTeam
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 74
WWW
Windows 7Firefox 47.0

Odp: Wywiad z 3 Członkiem High5Laboratory-Skalpel

Spokojnie Szczery zrobimy kiedyś Lufa pytanie jak w Pakoltv [dblpt]P


"Twoi idole za jakiś czas będą pytali się czy może kupie im bułkę
ja wtedy zrobię dokładnie to samo co teraz rzucę im dwójkę "

Offline

#5 2016-07-22 11:04:39

aretes
Naczelny Producent Kurwiu
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 59
WWW
Windows 7Chrome 51.0.2704.103

Odp: Wywiad z 3 Członkiem High5Laboratory-Skalpel

Super wywiad [dblpt]D hahahah lufa pytanie XDD

Offline

#6 2016-07-23 13:52:05

ONYŚ JRS
Użytkownik
Skąd: Hardmountain City DOLNOŚLĄSKIE
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 26
WWW
WindowsChrome 51.0.2704.106

Odp: Wywiad z 3 Członkiem High5Laboratory-Skalpel

Zrobiło się ci3pło na sercu przy trzecim pytaniu. Hi5 skalpel [dblpt]D


"Daję Ci prosto z podziemia, tutaj słów w chuj przemiał. SIEMA!"

Offline

#7 2016-07-24 15:15:20

DonGitara
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-20
Liczba postów: 42
WWW
MacintoshSafari 601.6.17

Odp: Wywiad z 3 Członkiem High5Laboratory-Skalpel

[dblpt]good[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
polskiserwerdriftingu - strazzychlin - zugwegorzewo - bestlife-rp - polskajuniors