Forum High5Lab

Stworzony dla twórców i słuchaczy

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-08-23 12:07:58

TrzyFał
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-20
Liczba postów: 18
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Stanlej x 3V - Czarne plany

Offline

#2 2016-08-23 12:17:21

Kseo
HighFiveTeam
Skąd: Łódź
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 199
WWW
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Stanlej x 3V - Czarne plany

High Five! Czytaj 4 pkt. regulaminu forum! [dblpt]P


"Ze mną nie ma nic łatwo, chyba że łatwo przegrać"
Sprawdź to!
https://www.youtube.com/channel/UCAsgyF … niPYG1K6sw
https://www.facebook.com/KseoTrzyM/

Offline

#3 2016-08-23 14:08:44

TrzyFał
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-20
Liczba postów: 18
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Stanlej x 3V - Czarne plany

Kawałki osób (wielu z Was) oceniałem na bieżąco na innym forum, kiedy tego jeszcze nie było, plus niektórych osób oceniam bezpośrednio na youtube z subskrybcji. Cenna uwaga z punktem 4 [dblpt]) A zwiększając możliwość odbioru kawałka popełniam błąd?
Plus do tego zwiększam Wam ilość postów na forum w jakiś sposób działając na jego aktywność. Plus - kolejny - zapraszacie mnie na to forum wiadomością na innym, a jeszcze się czepiacie o dublowanie postów.

Ostatnio edytowany przez TrzyFał (2016-08-23 14:12:14)

Offline

#4 2016-08-23 15:17:28

Duuch
HighFiveTeam
Skąd: Kłodzko
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 115
WWW
Windows 7Chrome 51.0.2704.103

Odp: Stanlej x 3V - Czarne plany

Chodzi o to właśnie.Zapraszamy na forum by coś tu porobić nie tylko wrzucać traki ;d a chyba ani posta nie napisałeś stary o ile pamiętam a jeśli to niewiele o to pewnie chodzi Kseo. Zwiększanie postów to mnie tam mało obchodzi bardziej zwiększanie liczby dobrych ziomków jest ważne dla mnie którzy coś podziałają tu z nami jakieś walki jakieś nagrywki.

Offline

#5 2016-08-23 22:08:59

TrzyFał
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-20
Liczba postów: 18
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Stanlej x 3V - Czarne plany

No rozumiem. Ale co z tego - coś porobić - jak sami Nas wykluczyliście z "waszej" grupy argumentami o słabych trackach i mówiąc Mi Grave, że czekasz na kawałek w moim stylu typowo (dodałem go, to Kseo mówi mi jak mówi). My zawsze mamy zajawkę, potrafimy zrobić 3 tracki tygodniowo. Posta może nie napisałem, ale chyba nie znamy się od dzisiaj, co? [dblpt]P I jeśli chodzi o zwiększanie ilości dobrych ziomków, to samo przez się, rozumując twoją wypowiedź, rozumie się, że chodzi o zajawkę, którą, jak napisałem wcześniej - wg. Twojej definicji - posiadamy. Więc nie bardzo rozumiem.

Offline

#6 2016-08-24 01:15:00

Skalpel
HighFiveTeam
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 74
WWW
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Stanlej x 3V - Czarne plany

panowie nie chodzi tu o maszynowe robienie 3 tracków tygodniowo ale o jakość ich lepiej zrobić raz na miesiac nawet track jeśli jest taka potrzeba i dopracować wszystko na 100%.
A co do tracka panowie nie można powiedzieć że w tym kawałku jest wszystko super samo to że widnieje jakiś napis który nie powinien być w prawym górnym rogu pokazuje że warto poświęcić troche czasu i zadbać o szczegóły czasami kosztem częstotliwości wrzucania .


"Twoi idole za jakiś czas będą pytali się czy może kupie im bułkę
ja wtedy zrobię dokładnie to samo co teraz rzucę im dwójkę "

Offline

#7 2016-08-24 08:38:40

TrzyFał
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-20
Liczba postów: 18
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Stanlej x 3V - Czarne plany

Napisałem - "potrafimy" - trening drogą do sukcesu. A dla ciebie w TRACKU ma znaczenie OBRAZEK Skalpel? [dblpt]D
Gdybym robił kawałki pod nie wiadomo jaką widownię, to może i JAKIEŚ znaczenie by to miało - ale jak to mówię - nie ma co się łasić zanim się nie zabłyśnie [dblpt])

Ostatnio edytowany przez TrzyFał (2016-08-24 08:46:54)

Offline

#8 2016-08-24 19:10:54

Kseo
HighFiveTeam
Skąd: Łódź
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 199
WWW
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Stanlej x 3V - Czarne plany

A racja, zwracam honor [dblpt]p Niejednokrotnie widziałem Twoje komentarze pod numerami na YT. Na Raposferze to nie wiem, bo nie jestem tam na tyle długo. Zobaczyłem, że to Twój pierwszy post i do tego "Sprawdzajcie" to napisałem Ci tak a nie inaczej [dblpt])
Jakie argumenty o słabych trackach, bo nie jestem w temacie? Ja nikogo nie wykluczałem w każdym razie xD


"Ze mną nie ma nic łatwo, chyba że łatwo przegrać"
Sprawdź to!
https://www.youtube.com/channel/UCAsgyF … niPYG1K6sw
https://www.facebook.com/KseoTrzyM/

Offline

#9 2016-08-24 19:38:23

Duuch
HighFiveTeam
Skąd: Kłodzko
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 115
WWW
Windows 7Chrome 51.0.2704.103

Odp: Stanlej x 3V - Czarne plany

Pisałem że czekam na kawałek który będzie dopracowany na 100% jak pisał skalpel to miałem na myśli stary jak kolega napisał że lepiej raz na miesiąc a porządnie równo i postarać się o dobry mix by to brzmiało to serio nie jest trudne jak się chce i wiele nie kosztuje.Czasem trzeba poświęcić parę godzin na jedną zwrotkę albo i dłużej ja ostatnio przy jednej siedziałem 5 h a mogłem nagrać w pół godziny zostawić i chuj myśleć że jak się zmixuje to będzie pięknie a nie ma czegoś takiego trzeba nagrać jak najlepiej a potem dla udoskonalenia zmixować jak Gringo mówił o ile dobrze pamiętam .No właśnie posta nie napisałeś czyli tak troszkę jesteś mało zainteresowany bo od tego że ktoś tu coś napisze da jakiś pomysł to wszystko się zaczyna a może nie masz po prostu czasu nie oceniam Cię.Dobrze że wpadłeś coś się odezwałeś fajnie kawałek sprawdzę w wolnej chwili i napiszę co myślę o nim.  Kseo co do  wykluczenia pewnie chodzi o moją rozmowę z 3V na pw w sprawie dołączenia do ekipy na samym początku jeszcze .I nie napisałem że masz słabe tracki tylko że uważam że potrafiłbyś wiele lepiej nagrać nie uważam że jesteś słaby tylko czasem mógłbyś poświęcić więcej czasu na kawałek mi tak powiedział Gringo swego czasu i dlatego teraz wychodzi mi lepiej niż z 7 miesięcy temu a od razu mogłem nagrywać lepiej ale miałem głupie myślenie i często wrzucałem kawałki które mogły być bardziej dopracowane ale że nikt na to nie zwracał uwagi to ciągle popełniałem ten sam  błąd .

Offline

#10 2016-08-25 00:20:13

TrzyFał
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-20
Liczba postów: 18
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Stanlej x 3V - Czarne plany

No to widzisz, może wciąż popełniam ten sam błąd, a kiedyś się to zmieni, gdy ktoś mi tak napisze. Dla mnie każdy kawałek jest dopracowany na 100% bo kiedys siedzialem nad mix/master 5 minut, a teraz siedzę godzinę - mam inną możliwość porównania. I fakt, może jestem mało zainteresowany, bo raczej oczywiste jest to, że robię muzykę dla siebie, a nie dla innych, zawieram tam to co myślę, a nie to co inni by chcieli. Robię to w taki sposób, by mi się podobało, a nie w taki, by dostawać same pozytywne komentarze. Wolę zrobić coś od serca, coś prawdziwego, niżeli zrobić coś, co ma się komuś podobać a mi nie. Jest to powiedzmy moim wcieleniem, i daję na to tyle czasu ile mogę, a nie tyle ile ktoś ode mnie wymaga, co robicie  w w.w wymienionych postach. Może i potrafiłbym więcej, fakt, ale niestety, tyle czasu ile mam, tyle daję.  W zasadzie ten track nie dotyczy tylko mnie, a odnosisz się tylko do mnie, ale stworzyłem go wraz z Stanlejem, o którym rzadko kiedy pojawiało się jakiekolwiek słowo, bo zawsze było oceniane generalnie moje flow i na tym się kończyło - np. Jak Fokus, mnie jak fokus, bardziej jak fokus itp. Zwróć uwagę na moje flow w poprzednich kawałkach, a teraz, ile wkładam emocji, i ile poświęcam by coś z tego było. Zwróć uwagę na tekst, o którym w zadnym komentarzu nie było żadnego słowa. Nigdy! Co do samego starania się, - jednym w porównaniu potrzeba na to 7 godzin, a dla mnie 1 godzina by było widać różnice. Na wszystkie stare kawałki nie potrzebowałem więcej, powaznie. Baaa, nawet były beż żadnego mixu. Oprócz tego zauważylem, że odkąd nie udało mi się dotrzeć na wspólny kawałek na Raposferze, całkowicie zmieniłeś podejście do mnie/nas - może tak mi się wydaje.

Ostatnio edytowany przez TrzyFał (2016-08-25 00:21:51)

Offline

#11 2016-08-25 20:09:26

Duuch
HighFiveTeam
Skąd: Kłodzko
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 115
WWW
Windows 7Chrome 51.0.2704.103

Odp: Stanlej x 3V - Czarne plany

Myślę że ci się wydaje nie zmieniłem do Was podejścia pewnie zauważyłeś ale na raposferze raczej już się nie udzielam nie wchodze tam ostatnio a jeśli ty tam jesteś to wiadomo wtedy nie ma jak się zgadać nie robimy aktualnie wspólnych kawałków więc tez nie rozmawiamy.Każdy kto ze mną coś chce ogarniać współpracuje ze mną to wie że zawsze na wszystko odpiszę i jak ugadujemy projekt to staram się to zrobić jak najszybciej ale wiadomo praca dom nie ma tak że na wszystko mam czas ostatnio z ekipą tu też mam już wiele do roboty i przez to na inne rzeczy nie mam czasu właśnie jak wchodzenie na forum sprawdzanie co kto dodał bardziej jak ktoś do mnie podeśle coś to sprawdzę na gadu czy na meila albo właśnie tu.Wiadomo szkoda ze wtedy nie daliście rady pojechać bo trochę na to liczyłem ale wyszło to i tak w mniejszym składzie z czego jestem zadowolony.NIe zmieniłem do Was podejścia.Zmieniłem tylko otoczenie nie lubie się kłócić z ludzmi wyzywać i takie tam i jak ktoś dla zabawy swojej innym ubliża i tym podobne to po prostu wychodze .Chcę sie zajmować muzyką zajawką i na to poświęcać czas dlatego jestem tu.

Wiadomość dodana po 22 h 54 min 08 s:
Co do kawałka Chłopaki jest duży krok do przodu w porównaniu do tego co poprzednio nagrywaliście.Lepiej słychać  po prostu wyraznie każde słowo lepszy mix albo sprzęt lub to i to poprawiliście .Więcej emocji wrzucić i pewności siebie na bicie i będzie kolejny progres .Wczuwajcie się w to co mówicie nawijacie jak byście to do kogoś kierowali przed wami z emocjami .Nie spodziewałem się takiej poprawy odsłuchu.Pozdro

Offline

#12 2016-08-29 10:34:35

TrzyFał
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-20
Liczba postów: 18
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Stanlej x 3V - Czarne plany

Rozumiem Grave. My ze Stanlejem tak naprawdę przez pół roku tworzyliśmy cokolwiek tylko dla siebie lub czasem w celu pokazania znajomym. Nie obchodziło Nas nic więcej, niż dobrze się bawić i mieć na co spędzić trochę czasu, w coś się zaangażować. Co do kawałka - i mix jest lepszy, bo poświęcam trochę na niego, i majk jest nowy (pisałem Ci, że będzie po tym jak zrobiliśmy kawałek wcześniej). Dzięki za opinie. Na pewno coś z tego wyciągniemy [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
easykill - bestlife-rp - testoweforum - polskiserwerdriftingu - zugwegorzewo